Laisvės pavasario šventė - Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena -  vėl atvertė ir visiems priminė netolimos, garbingos mūsų šalies istorijos puslapį.

Kovo 10-ąją mūsų mokyklos  bendruomenė dalyvavo pilietinėje iniciatyvoje „Gyvasis Tautos žiedas“. Po trijų pamokų mokyklos mokiniai ir mokytojai išėjo iš pasato ir susikibę rankomis sudarė įspūdingą žmonių žiedą. O tada linksmi, pavasariškai  nusiteikę sugužėjo į šventinį renginį „Mes – laisvės vaikai“. Mokyklos direktorė pasveikino su švente ir įteikė padėkos raštus dalykų olimpiadų, konkursų nugalėtojams. Ta proga buvo paskelbti ir apdovanoti  mokyklos Lietuvių kalbos dienų renginių nugalėtojai. Rašinio apie Tėvynę nugalėtojais tapo: Rūta Staugaitytė (6 kl.), Smiltė Simanavičiūtė (7 kl.), Paulina Zenevičiūtė (9 kl.). 5-10 kl. mokinių dailyraščio konkurse geriausiai pasirodė Eva Rimavičiūtė (6 kl.), Emilija Slavickaitė (7 kl.) ir Gustė Kilinskaitė (8 kl.), paskatinamąjį prizą už dideles pastangas gavo  7 kl. mokinys Povilas Žiugžda.

Toliau vyko viktorina, kurią organizavo istorijos mokytoja. Įdomūs, netikėti, įvairių sričių klausimai išaiškino geriausius mokyklos žinovus. Viktorinos nugalėtoja pripažinta Raminta Jackauskaitė (10 kl.), antroji vieta atiteko Martynui Šatkui (9 kl.), o trečioji vieta paskirta dviem mokiniams, surinkusiems vienodą taškų skaičių: Emai Andriušaitytei (7 kl.) ir Gediminui Kučinskui (9 kl.). Šventinę nuotaiką padėjo sukurti linksmai skambėjusios mokinių dainos, pradinukų spalvinga tautinė atributika.

Ačiū visiems, kurie surengė smagią patriotinę šventę!

N. Babeckienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui