Kovo 20-ąją mokyklos bibliotekininkė D. Stanislovaitienė pakvietė 4 klasės mokinius į viktoriną „Skaitai knygas, daugiau žinai“. Renginio tikslas – pasidalinti turimomis žiniomis ir smagia forma įgyti naujų. Mokiniai susiskistė į dvi komandas, išsirinko kapitonus ir sugalvojo pavadinimus. Susipažinus su viktorinos eiga ir taisyklėmis, prasidėjo varžytuvės. Komandos pirmas darbas – surasti sporto salėje paslėptą pirmąją užduotį. Vaikams teko iššifruoti sakinį, įrašyti praleistus patarlių žodžius.Antroji užduotis atskleidė, ar vaikai atidžiai skaito knygas, nes reikėjo parašyti kuo daugiau gerųjų ir blogųjų knygų veikėjų, pasakų pavadinimų, princo darbų, kuriuos jis turi padaryti dėl princesės, lietuviškų knygų autorių pavardžių, gyvūnų, kurie yra pasakų veikėjai, kūrinių, kuriuos parašė Astrida Lindgren, atpažinti kūrinius pagal iliustracijas. Paskutinė, linksmiausia užduotis buvo inscenizuoti pasaką.

Susumavus rezultatus paaiškėjo, jog daugiau taškų surinko „Leopardų“ komanda. Viktorinos dalyvius bibliotekininkė apdovanojo saldžiosiomis dovanėlėmis. Mokiniai įsitikino, kad tie, kurie noriai skaito knygas, turi daug žinių!

4 klasės mokytoja metodininkė D. Kazlauskienė