Skaitymas yra mano mėgstamiausias užsiėmimas, kuriam kasdien stengiuosi skirti bent vieną laisvą valandėlę. Kai turiu laiko, aš skaitau ryte, skaitau vakare, skaitau lovoje, skaitau traukinyje, skaitau poliklinikoje, skaitau hamake… Ir net nenorėčiau įsivaizduoti, koks būtų pasaulis be knygų! (Lapė Mėlynakė).

Tad balandžio 26 d. mokyklos bibliotekininkė D. Stanislovaitienė pakvietė trečiokus į viktoriną „Draugaukim su knyga“. Mokiniai susiskirstė į komandas ir prasidėjo kova. Komandos turėjo atlikti daug įvairių ir įdomių užduočių: įrašyti trūkstamus žodžius knygų pavadinimuose, atspėti pasakas, atsakyti į klausimus, iš duotų raidžių sudėti žodžius, išspręsti kryžiažodį. Viktorinoje mokiniai gerai atliko užduotis, patyrė puikių įspūdžių, o nugalėjo draugystė.  Mokiniai pripažino, kad skaityti yra smagu ir gera! O dar smagiau skaityti žinant kaip tai naudinga tiek mūsų kūnui, tiek protui.

Pradinių klasių mokytoja Daiva Simanavičienė