Lietuvos futbolo federacija, siekdama suteikti galimybę kiekvienam pradinukui smagiai ir aktyviai praleisti laisvalaikį žaidžiant futbolą, organizuoja Lietuvos pradinių ir vidurinių mokyklų 1-4 klasių moksleivių futbolo turnyrą „Pradinukų lyga“. Šio turnyro tikslas – skatinti 1-4 klasių moksleivių įsitraukimą į aktyvų laisvalaikį bei suteikti galimybę susipažinti su futbolo žaidimu kiekvienam moksleiviui, nepriklausomai nuo jo gebėjimų ar įgūdžių.

Mūsų mokyklos pradinukai kovo 15 d. dalyvavo varžybose, kurios vyko Marijampolės ARVI futbolo manieže. Mokyklai atstovavo dvi komandos, kurias sudarė 1-2 klasių ir 3 klasės mokiniai. Kiekviena komanda sužaidė po trejetą rungtynių. Žaidėjai buvo apdovanoti saldžiais prizais bei futbolo kamuoliu. Vaikai namo grįžo patenkinti, parsivežė daug įspūdžių ir užsidegimą toliau aktyviai žaisti futbolą.

Pradinukų lygos ir Marijampolės apskrities futbolo federacija nusprendė, kad pasibaigus Pradinukų lygos varžyboms Marijampolės apskrities 1-2 klasių ir 3-4 klasių moksleiviai artimiausiu metu bus pakviesti į finalines varžybas, kurių metu paaiškės 4 geriausios komandos, kurios gegužės mėnesį vieno turo varžybose išsiaiškins apskrities nugalėtojus.

Socialinė pedagogė Daiva Martimjanovienė