Kovo 23 dieną mokykloje darbas vyko kitaip negu įprasta. Direktorę pakeitė mokyklos tarybos pirmininkė Vaida Gaivenienė, o pavaduotoją Ineta Liškauskienė, kuri sudarė pamokų tvarkaraštį, rūpinosi, kad visos klasės turėtų „naujus“ mokytojus. Jais tapo mokinių tėvai.

Ypač aktyvūs buvo pradinių klasių tėveliai, kurie pasiskirstė taip, kad kiekvieną pamoką vestų vis kitas mokytojas, o kartais ir keli vienoje klasėje. Su entuziazmu mokė vaikus ne tik skaityti, rašyti, bet kartu sportavo, rengė įvairius kūrybinius projektus. I. Liškauskienės teigimu, kai kurios mamos pamokoms ruošėsi daugiau kaip savaitę laiko - konsultavosi su mokytojomis, pasigamino įvairiausių priemonių, sugalvojo įdomių užduočių.

Vyresniųjų klasių mokiniams pamokas taip pat vedė tėvai. Jiems tikrai kliuvo didesnis krūvis, nes teko dirbti su įvairiomis klasėmis. Kai kurie vedė net 5 pamokas iš eilės. Mokiniams įspūdį paliko geografijos, istorijos, technologijų ir kitos netradiciškai vedamos pamokos. Jie džiaugėsi, kad ši diena buvo išskirtinė, kad susipažino su tėvais, pamatė tėvų gebėjimą bendrauti su mokiniais, įvertino jų galimybes vesti pamokas, organizuoti kūrybines veiklas ir kt. 8-10 kl. mokiniams ypač įdomi buvo paskaita apie santykius su bendraamžiais. Ją atskirai mergaitėms ir berniukams skaitė Vilkaviškio vyskupijos šeimos centro direktorė Lina Braukylienė, kuri aiškiai ir suprantamai kalbėjo apie lytiškumą, rengimąsi šeimai, aptarė įvairias jaunimo problemas, išsamiai atsakė į klausimus.

Mokinių apklausa patvirtino, kad Tėvų dienos yra reikalingos, laukiamos ir įdomios. Dėkojame visiems tėveliams, kurie dalyvauja bendruomenės gyvenime, yra aktyvūs, iniciatyvūs, turi idėjų ir jas įgyvendina.

N. Babeckienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui