Balandžio 18 d. Kalvarijos gimnazijoje vyko Marijampolės savivaldybės visuomenės sveikatos biuro organizuotas konkursas „4+1 EURO FIT 2018“ Kalvarijos savivaldybės moksleiviams. Konkurse reikėjo atlikti pusiausvyros, greičio, lankstumo ir 3 jėgos rungtis. Mūsų mokyklos komanda „ŠVIESA“, kurią sudarė Gustė Zeikutė, Viktorija Tamošiūnaitė, Tomas Burba, Justas Kilinskas ir kūno kultūros mokytoja Janina, varžėsi dar su 5 komandomis jaunesniųjų moksleivių grupėje. Mokyklos atstovai pasirodė puikiai – tapo konkurso nugalėtojais! Džiaugiamės ir didžiuojamės moksleiviais, kurie gali ir nori sportuoti, kurie kovoja už savo ir mokyklos garbę! Ypač dėkojame kūno kultūros mokytojai J. Kasputienei, ne tik subūrusiai šaunią komandą, bet ir pačiai parodžiusiai gražų pavyzdį mokiniams, dalyvaudama komandoje. Jūs mūsų šaunuoliai!!! Nuoširdžiai sveikiname!

Mokyklos informacija