Nuo 2017 m. rugsėjo 1 d. mūsų mokykloje veikia pailgintos darbo dienos grupė pradinukamsTėvų pageidavimu po pamokų jų vaikai prižiūrimi ir užimami įvairia veikla. Užrašę vaikus į pailgintos dienos grupę, tėvai jaučiasi saugūs, nes mokykloje jie turi su kuo pabendrauti, turiningai praleisti laisvalaikį, gali pažaisti, lavinti savo gabumus bei laukti autobuso. Vaikai grupėje paruošia namų darbus, atlieka užduotis, kurių nespėjo klasėje. Mokinukai jau įprato vieni kitiems netrukdyti, yra draugiški, padeda ir gerbia vieni kitus. Sunkiau atlikti namų darbų užduotis, kai reikia ką nors išmokti atmintinai arba papasakoti. Tokias užduotis vaikučiai dažniausiai atlieka namuose, prižiūrimi tėvelių. Grupėje taip pat užsiimama lavinamąja veikla, skiriama laiko saviraiškai. Vaikai žaidžia stalo žaidimus, piešia, spalvina, lanksto, konstruoja, kiti varto knygeles, skaito. Grupės mokinukai rengė parodas, dalyvavo Lietuvos šimtmečio renginiuose, šventėse. Smagu vaikams atlikti užduotis interaktyvioje lentoje, žaisti mokomuosius kompiuterinius žaidimus ar visiems kartu žiūrėti filmą. Po pamokų vaikai atsipalaiduoja žaisdami judriuosius žaidimus sporto salėje, lauke (jei leidžia oro sąlygos) ar juokauja mokyklos koridoriuje. Juk suprantama, kad vaikai negali visą dieną sėdėti tyliai, jie turi išsidūkti, išsikrauti...

Vaikai, turėdami įdomios veiklos, nenuobodžiauja, todėl ir laikas, praleistas pailgintos dienos grupėje, jiems neprailgsta!

Mokytoja Daiva Kazlauskienė