Lapkričio 16 dieną 4 klasės mokiniai su mokytoja Jūrate Sinkevičiene lankėsi Kalvarijos savivaldybės viešosios bibliotekos Jungėnų filiale. Čia vyko netradicinė lietuvių kalbos pamoka ,,Šiaurės šalių rašytojai – vaikams”. Bibliotekininkė Lina Kleizienė mokiniams papasakojo apie šiaurės šalių vaikų rašytojus. Visi prisiminė H.K. Anderseną, Janošą, Astridą Lindgren, Brolius Grimus, T. Egnerį ir kt. Ketvirtokams buvo skaitomos kūrinių ištraukos, o vaikai turėjo atspėti, iš kokios jų skaitytos knygos. Po to visi sėdo prie kompiuterių ir pasinėrė į pažintinę kelionę po Norvegiją, Daniją, Švediją, kur yra jau mokiniams žinomų rašytojų gimtinės. Ketvirtokams ši pamoka labai patiko, jos metu sužinojo daug naujų dalykų. Pamokos pabaigoje visi vaišinosi bibliotekininkės padovanotais saldumynais.

Vyresnioji mokytoja J. Sinkevičienė