Lapkričio 22 d. mokyklos mokinių tarybos atstovai lankėsi gyvūnų prieglaudoje „Mindraja“ ir atvežė gyvūnėliams lauktuvių, nupirktų už pinigus, kuriuos suaukojo mokyklos bendruomenė per Pyragų dieną. Buvo nupirkta ėdalo šunims ir katėms. Parduotuvės, įsikūrusios Kalvarijoje, savininkai taip pat geranoriškai prisidėjo prie mūsų iniciatyvos ir paaukojo maišą šunų ėdalo.

Vaikai turėjo galimybę ne tik aplankyti beširdžių žmonių paliktus gyvūnus, bet ir iš arti pamatyti jų gyvenimo sąlygas, pavaišinti atsivežtais skanumynais ir pagalvoti, kiek reikia iškęsti mažam gyvūnėliui, kuris buvo išmestas į gatvę, paliktas ir visų užmirštas. Nors prieglaudoje beveik nieko jiems netrūksta, visi prižiūrėti, pašerti, bet trūksta pagrindinio dalyko – šeimininko meilės ir šilumos...

Mokinių tarybos vadovė Ingrida Zaveckė