Vasario 7 dieną mūsų mokyklos 1-2 klasių mokiniai, lydimi mokytojų Daivos Kazlauskienės ir Daivos Simanavičienės, išvyko į Marijampolės Petro Kriaučiūno viešojoje bibliotekoje įsikūrusį vienintelį visoje Lietuvoje multicentrą. Tai interaktyvaus mokymosi centras, skirtas laisvalaikiui, kūrybai bei mokymuisi. Jame siūlomos veiklos sritys, tyrinėjimai susieti su naujausiomis informacinėmis ir kompiuterių technologijomis. Neformalioje aplinkoje vaikai dalyvavo edukacinėje pamokoje „Kūrybinės dirbtuvėlės“. Tai dailės ir dizaino užsiėmimas, leidžiantis išlaisvinti vaikų kūrybą. Mokiniai atliko kūrybinę užduotį. Tada susipažino su „KNEX“ konstruktorių įvairove. Naudodamiesi schemomis konstravo pasirinktus modelius. Drauge šėlo žaisdami šokių žaidimą „Dance“, kai populiariausių šių dienų ir visų laikų dainų šokiai demonstruojami ekrane, o žaidėjai turi atkartoti jiems rodomus judesius. Mokiniai turėjo galimybę išbandyti interaktyvių technologijų erdvėje virtualios realybės akinius ir kitą naujausią informacinę įrangą. Edukacinė išvyka paliko labai gerą įspūdį, į mokyklą mokiniai sugrįžo susipažinę su multicentro veikla bei išmokę naujų dalykų.

Mokytoja Daiva Kazlauskienė