Kovo 4 dieną ekonomikos ir verslumo pamoka devintos klasės mokiniams vyko naujame AB „Swedbanko“ klientų aptarnavimo padalinyje Marijampolėje. Pardavimų vadybininkė Laura mokiniams pravedė finansinio raštingumo paskaitą, supažindino su įvairių šalių valiuta, taupymo svarba ir kasdienine elgsena su pinigais. Ekskursijos banke metu lektorė supažindino mokinius su banko darbo specifika, aiškinosi, ar mokiniai žino, kokių profesijų atstovai dirba banke, kokios karjeros galimybės šiose srityje.

Vadybininkė pristatė „Swedbank“ jaunimo programą ir išmaniąją programėlę. Paaiškino mobiliųjų atsiskaitymų galimybes. Mokinius ypač sudomino „Smart-ID” – naujos kartos prisijungimo būdas be kodų kortelės ar kodų generatoriaus.

Mokiniai patobulinę finansinio raštingumo kompetenciją buvo apdovanoti banko vardiniais rašikliais.

Ekonomikos mokytoja Daiva Kazlauskienė