Kovo 29 d. mokykloje penktokai organizavo renginį „Naktis mokykloje“. Jau 20 val. antrojo aukšto fojė lyg grybai po lietaus pradėjo dygti palapinės. Visos nakties metu vyko smagios veiklos: kvadrato varžybos sporto salėje, karaokė, komandinės muzikinės užduotys, stalo žaidimai, šokiai – pokiai. Paryčiais žiūrėjome siaubo fantastinį filmą „Anabelė“. Ir nors šio filmo siužetas neleido atsipalaiduoti, nuovargis įveikė kai kuriuos naktinėtojus. Ištvermingiausi ryžtingai sulaukė patekančios saulės. Ši naktis prabėgo taip greitai, smagiai ir įdomiai, lyg tai būtų buvusi pati trumpiausia naktis metuose.

Penktokams renginys paliko gilų įspūdį. Tai liudija atsiliepimai: „Buvo žiauriai smagu“, „Man patiko“, „Buvo linksma“, „Lauksiu ir kitais metais tokio pat renginio“, „Pirmą kartą man taip patiko mokykloje“... Džiugu, kad mokiniai mokyklą pamatė visai kitomis akimis, buvo labai draugiški, mandagūs, nuoširdūs, supratingi.

Dėkojame mokyklos administracijai už suteiktą galimybę nakvoti mokykloje! Tikime, kad renginys „Naktis mokykloje“ taps tradiciniu ir įtrauks kitų klasių mokinius. Na, o naktinėtojų įspūdžiai užfiksuoti fotoreportaže.

5 klasės auklėtoja Nijolė Bendaravičiūtė