Balandžio 18 dieną Karališkajame parke vyko Kalvarijos savivaldybės moksleivių pavasario krosas. Varžybose labai sėkmingai pasirodė 23 mūsų mokyklos 1-9 klasių mokiniai. Iškovotos 9 prizinės vietos. Kroso čempionais tapo Airidas Simanavičius 3 kl., Viktorija Tamošiūnaitė 6 kl., Nojus Minevičius 5 kl. ir Kamilė Vasikonytė 8 kl. Sidabro medaliais pasipuošė penktokai - Gabrielė Dimšaitė, Rusnė Klemaitė, Grantas Kilinskas. Bronzos medaliais apdovanotos Gustė Grinevičiūtė 2 kl. ir Karolina Sizincovaitė 9 kl. Mokinius moko ir varžyboms parengė kūno kultūros mokytoja Janina Kasputienė.

Mokyklos bendruomenė sveikina ir didžiuojasi pačiais ištvermingiausiais, šauniausiais sportininkais ir linki ateityje siekti dar svaresnių pergalių.

Mokyklos informacija