User Rating: 0 / 5

Pirmadienį mokykloje vyko I-VI klasių mokinių bėgimo šventė. Oras puikus, nuotaika gera, tik beliko pasivyti ir aplenkti bendramokslius, sėkmingai įveikti distanciją, iškovoti asmenines pergales.

I-II klasių mergaitės varžėsi 250 m, berniukai 500 m. distancijoje. Pergales skynė Gustė Grinevičiūtė - I v., Karolis Būras - I v., Airina Bujanauskaitė - II v., Šarūnas Lietuvninkas - II v., Evita Majauskaitė - III v., Martynas Kubilius - III v.

II-IV klasių mergaitės rungtyniavo 500 m, berniukai 750 m distancijoje. Nugalėtojais tapo Greta Jodaugaitė - I v., Airidas Simanavičius - I v., Violeta Mičiulytė - II v., Edvinas Rucevičius - II v., Goda Rentelytė - III v., Grantas Varnelis- III v.

V-VI klasių mergaitės varžėsi 500 m, berniukai 1000 m. distancijoje. Sėkmingiausiai pasirodė Viktorija Tamošiūnaitė ir Nojus Minevičius - I v., Rusnė Klemaitė ir Gytis Grinevičius - II v., Skaistė Bieliauskaitė ir Grantas Varnelis - III v.

Estafetę laimėjo V klasės komanda, antrąją vietą iškovojo šeštokai, o trečioji vieta atiteko jungtinei III-IV klasių komandai.

Labai šauniai distanciją įveikė ir mūsų darželinukės Rugilė ir Indrė Adamavičiūtės, kurios jau ne pirmą kartą dalyvauja mokyklos sporto renginiuose, lanko sporto būrelį.

Mokiniai apdovanoti medaliais, estafetės laimėtojai dovanėlėmis. Dėkojame mokiniams už dalyvavimą šventėje, ryžtą ir kovingumą, teigiamą požiūrį į fizinio aktyvumo svarbą. Ačiū!!!