Birželio 4 d. mokyklos stadione sportiškai nusiteikę šurmuliavo pradinių klasių mokiniai, jų tėveliai, mokytojai. Šeimos sporto šventė „Aš, tėtis ir mama esam sportiška šeima“ prasidėjo šokio ritmu. Renginį papuošė ir gražių šokių dovanojo Jusevičių šokių grupė „Miss-A“.

Renginio tikslas – suvienyti ir būrin sukviesti ne tik mokinius, bet ir jų tėvelius, kurie turėjo galimybę kartu su savo vaiku ne tik pasivaržyti, bet ir patirti daug gerų emocijų.

Komandos prisistatė sudėliodamos šūkį apie sveiką gyvenseną, rungtyniavo sportinėse estafetėse. Linksmos užduotys, sportinis azartas ir karštas sirgalių palaikymas sukūrė nepaprastai gerą ir smagią renginio nuotaiką, todėl visi šeimos sporto šventės dalyviai paliko aikštę puikiai nusiteikę, apdovanoti padėkos raštais ir diplomais, saldžiaisiais medaliais.

Aktyviausia komanda tapo 4 klasė, stipriausia – 3 klasė, draugiškiausia klase pripažinti antrokai, o linksmiausia - pirmokai. Vikriausiu šventės dalyvio diplomu apdovanotas 1 kl. mokinys Martynas Kubilius. Sportiškiausios mamos nominaciją pelnė Marija Adamavičienė, atstovavusi 2 kl. komandai, sportiškiausio tėvelio – trečiokų komandos narys Vitas Kailius. Paslaugiausia renginio dalyve pripažinta kūno kultūros mokytoja Janina Kasputienė.

Dėkojame visiems, padėjusiems pasiruošti šventei ir joje dalyvavusiems: Kalvarijos KC Jusevičių laisvalaikio salės kultūros veiklos organizatorei Danutei Giedraitienei ir šokėjoms, mokinių tėveliams, visiems pradinukams ir jų mokytojoms.

Socialinė pedagogė Daiva Martimjanovienė

Nuotraukų autorės mokytojos D. Kazlauskienė ir J. Kasputienė.