Birželio 7 dieną Jungėnų pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokiniai atsisveikino su prabėgusiais mokslo metais šventėje „Kasdien vis augam didesni“.

Mokyklos direktorė Dalė Skrupskienė pasidžiaugė pradinukų pasiekimais. Ji apdovanojo labai gerai ir gerai mokslo metus baigusius mokinius, pradinukus, dalyvavusius tarptautiniame matematikos konkurse „Kengūra“, edukaciniame konkurse „Olympis“, respublikiniame konkurse „Tau, mamyte‘.

Geriausio metų mokinio nominacija įteikta ketvirtos klasės mokinei Gretai Jodaugaitei už aukštus mokymosi pasiekimus.

Visiems ketvirtokams įteikti Pradinio išsilavinimo pažymėjimai.

Švęsdami paskutinę mokslo metų dieną ketvirtokai atsisveikino su pradine mokykla. Nuo šiol jie jau penktokai. Gerokai ūgtelėję ketvirtokai simboliškai atsisveikino su pradinių klasių mokytoja Jūrate Sinkevičiene. Mokytoja palinkėjo buvusiems mokiniams sėkmės ir padovanojo po prisiminimo dovanėlę.

Būsimų penktokų tėveliai nuoširdžiai padėkojo mokyklos administracijai, mokytojams už vaikų gebėjimų atskleidimą, padrąsinimo žodį ir rūpestį.

Gražios vasaros ir iki susitikimo rudenį!

Administracija