Birželio 13 d. mokyklos mokytojai dalyvavo stažuotėje Vilkaviškio raj. Virbalio pagrindinėje mokykloje. Svetingai sutikti direktoriaus pavaduotojos ugdymui S. Vitkovskajos ir mokytojų komandos, buvome supažindinti su mokyklos istorija, mokinių pasiekimais, sėkmingai įgyvendintais projektais, kitomis veiklomis. Ekskursijos metu po mokyklą apžiūrėjome mokomuosius kabinetus, kitas edukacines erdves. Abiejų mokyklų pedagogai dalijosi patirtimi, aptarė pedagogų bendradarbiavimo formas, darančias įtaką pokyčiams mokykloje, patobulino bendravimo ir bendradarbiavimo, reflektavimo ir mokymosi mokytis, asmeninio veiksmingumo, mokinio pažinimo ir jo pažangos pripažinimo kompetencijas.

Užsimezgusi pažintis tęsis – rudenį Virbalio mokytojų delegacija atvyks į mūsų mokyklą.

N. Babeckienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui