User Rating: 0 / 5

Birželio 21 d. mokykloje vyko labai laukta, džiugi ir iškilminga mokslo metų baigimo šventė „Mokomės, laimime, tobulėjame“. Šventės svečiai Kalvarijos savivaldybės mero pavaduotojas K. Bagdanavičius ir Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė M. Kabelkienė sveikino mokslo pirmūnes S. Bieliauskaitę, K. Volungevičiūtę ir E. Enzelaitytę, konkurso „Sidabro vainikėlis“ nacionalinio turo prizininką K. Palionį ir jo technologijų mokytoją G. Kazlauską bei įteikė pinigines dovanas.

Mokyklos direktorė D. Skrupskienė pasidžiaugė mokyklos mokinių pasiekimais, kartu su klasių auklėtojomis  įteikė padėkas už puikų mokymąsi, aktyvią veiklą, labai gerus rezultatus tarptautiniuose ir respublikiniuose konkursuose „Olimpis“, „Kengūra“, „Tavo žvilgsnis“ ir kt. Padėkos raštai buvo įteikti šiais mokslo metais įvairiose veiklose pasižymėjusioms mokytojoms: N. Bendaravičiūtei, I. Bendaravičiūtei, G. Knyzienei, S. Razvickienei, D. Sultanovai, R. Staniševskei. Nominaciją „Geriausias 2018-2019 m.m. mokinys“ laimėjo penktokė S. Bieliauskaitė ir devintokė S. Simanavičiūtė. Nominaciją „Didžiausią pažangą padaręs mokinys“ pelnė devintokė O. Bendoraitytė, o šauniausia klase buvo pripažinta 6 klasė. Ji apdovanota ekskursija po Lietuvą.

Paskutinis skambutis šioje mokykloje nuskambėjo dešimtokams, jiems įteikti pagrindinio ugdymo programos baigimo pažymėjimai. Padėkos tėvams ir išskirtiniai suvenyrai skirti dešimtokėms V. Gaivenytei ir R. Zalieckaitei, kurios gerai mokėsi nuo pirmos klasės, aktyviai dalyvavo mokyklos kultūriniame gyvenime. Eilėmis, nuotaikingomis dainomis, šokiais ir gėlėmis dešimtokai dėkojo savo auklėtojai, mokytojams, visiems mokyklos darbuotojams.

Mokiniai, atsisveikindami su mokykla, linkėjo vieni kitiems puikių atostogų, nepamirštamų įspūdžių ir džiaugėsi, kad iki rugsėjo galės pamiršti mokyklinius suolus, vadovėlius, sąsiuvinius...

Šaunių atostogų, turiningos vasaros Jums, mielieji mokiniai ir mokytojai!

Mokyklos administracija

0
0
0
s2smodern