Lapkričio 20 d. mokykloje lankėsi Kalvarijos PK bendruomenės pareigūnė Daiva Sinkevičienė, kuri 9 - 10 klasių mokiniams vedė prevencinę pamoką apie teisės pažeidimus. Pareigūnė mokinius supažindino su nepilnamečių asmenų teisine atsakomybe, kurią už tam tikrus nusižengimus numato Lietuvos respublikos administracinių nusižengimų kodeksas ir baudžiamasis kodeksas. Mokiniams suprantamai paaiškinta, už ką ir nuo kiek metų jie gali būti baudžiami, jei pažeis įstatymus.

Taip pat buvo pademonstruota videomedžiaga, kaip išlikti budriems ir nepakliūti į internetinių sukčių pinkles, o pakliuvus kur ir kaip ieškoti pagalbos.

Tokios prevencinės pamokos reikalingos. Jos primena, kad visi turime laikytis nustatytų taisyklių, o įstatymų nežinojimas neatleidžia nuo atsakomybės.

Vyresnioji socialinė pedagogė Daiva Martimjanovienė