„Dainų dainelė” tai vienas unikaliausių, daugiausiai dalyvių pritraukiančių, ilgametes tradicijas turinčių ir tęsiančių šalies muzikinių renginių. „Dainų dainelė“ siekia puoselėti dainavimo kultūrą, skatinti gabių vaikų meninę saviraišką, atrinkti geriausius šalies jaunuosius solistus ir vokalinius ansamblius.

2020 metų ,,Dainų dainelės“ rajoninis turas vyko 2019 metų gruodžio 18 dieną Kalvarijos gimnazijoje. Rajoniniame etape dalyvavo 5 solistai ir 1 duetas. Mūsų mokyklą atstovavo 1 klasės mokinė Justė Lenkauskaitė. Mergaitė buvo jauniausia iš dalyvavusių ir komisijai pristatė tris dainas. Justę paruošė muzikos mokytoja Danguolė Sultanova, akomponavo Kalvarijos meno mokyklos mokytoja Irma Krakauskienė. Mažoji solistė dar tik žengia pirmuosius žingsnius scenoje, todėl labai džiaugiamės ir sveikiname ją su drąsiu ir gražiu pasirodymu. Dėkojame tėveliams už rūpestį, palaikymą ir pagalbą.