Adventas – tai toks laikas, kada žiemos nykumas žada viltį – sugrįžtančią saulę. Tai rimties ir susikaupimo metas, kai visi kartu laukiame kūdikėlio Jėzaus gimimo. Šiuo laikotarpiu norisi dalintis gerumu, širdžių šiluma su savo artimaisiais ir šalia esančiais. Puoselėjant tautines tradicijas gruodžio 20 d. Jungėnų pagrindinėje mokykloje vyko popietė ,,Advento tiltu į Šv. Kalėdas“. Popietę pradėjo Kalvarijos globos ir užimtumo centro sociokultūrinių paslaugų klientų vokalinis ansamblis ,,Pinavija” su adventine programa, kurioje supynė visą adventinių dainų, pasakojimų, papročių, mįslių, žaidimų bei šviesos ir gerumo pynę. Ne iš kelmo spirti pasirodė ir mūsų mokyklos mokiniai. Jie pamokė adventinių žaidimų, burtų. Popietę baigėme žaisdami įvairius lietuvių liaudies žaidimus, kuriems armonika pritarė Birutė Zavistauskienė.

Vyresnioji tikybos mokytoja Renata Jarimavičienė