Kovo 10 d. mokykloje vyko iškilmingas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjimas „Mes esame ateities signatarai“. Renginys prasidėjo mokyklos bendruomenei giedant Lietuvos Respublikos himną. Šventės metu mokyklos mokiniai buvo supažindinti su Kovo 11-osios svarba Lietuvai ir kiekvienam iš mūsų. Stebėdami originalią filmuotą medžiagą iš 1990 m. kovo 11 d. įvykių, kuomet Lietuvos Respublikos Aukščiausioji Taryba – Atkuriamasis Seimas pasirašė Lietuvos nepriklausomybės atstatymo aktą, mokiniai galėjo pajusti istorinės dienos dalyvių emocijas. Mokyklos bendruomenė buvo pakviesta pasirašyti Laisvės deklaraciją, kuri paliudytų, kad Lietuvos ateitis priklauso nuo jaunųjų šalies piliečių.

Renginio metu pagerbti geriausi mokyklos mokiniai, dalyvavę įvairiuose konkursuose, olimpiadose bei Lietuvių kalbos dienų renginiuose, skirtuose gimtojo žodžio puoselėjimui. Šiemet pradinių klasių mokiniai dalyvavo projekte „Nešu žodį Lietuvai“ bei piešinių konkurse „Piešiu gražiausią žodį“ ir paruošė dailiausių piešinukų parodėlę. 5 – 10 klasių moksleiviai savo jėgas išbandė mažojoje lietuvių kalbos ir literatūros olimpiadoje, raštingiausio mokinio rinkimo konkurse, dailiausios rašysenos konkurse bei mokinių kūrybos konkurse „Nieko rimto.“ Lietuvių kalbos dienas vainikavo varžytuvės „Pasirokuokem žemaitiška,“ kurių metu siekta paskatinti mokinius domėtis Lietuvos istorija, tautosaka, tradicijomis, papročiais, tarmėmis.

Mokytojos Ilona Bendaravičiūtė ir Ingrida Zaveckė