Surengta Lietuvos mokinių liaudies dailės konkurso „Sidabro vainikėlis“ Sūduvos regiono turo virtuali paroda.  Pristatyti 26 mokinių iš  Marijampolės, Kalvarijos savivaldybių, Vilkaviškio, Kauno ir Prienų rajonų  69 kūriniai. Šiai parodai buvo atrinkti penkių Kalvarijos savivaldybės mokinių darbai iš Jungėnų pagrindinės mokyklos ir Kalvarijos gimnazijos. Keturi moksleiviai nominuoti. Samantai Malinauskaitei sukūrusiai penkis medinius žaislus - tarškynes paskirta I vieta, o Miglei Malinauskaitei pagaminusiai  keturias Užgavėnių kaukes -  II vieta (jų technologijų mokytojas Arūnas Sinkevičius). Jungėnų pagrindinės mokyklos mokiniui Nojui Minevičiui už  žaislą „Sūpynės“ paskirta II vieta, o Mantui Žiugždai už didesnį  žaislą „Sūpynės“-  III vieta (technologijų mokytojas Gintautas Kazlauskas).

I vietos laimėtoja Samanta Malinauskaitė  dalyvaus nacionaliniame ture ir sieks „Sidabro vainikėlio“, galės dalyvauti vasaros amatų stovykloje.

Visi nominantai bus apdovanojami Lietuvos nacionalinio kultūros centro I, II, III vietų  ir specialiaisiais diplomais. Visi dalyviai ir mokytojai bus apdovanoti Marijampolės kultūros centro padėkomis. Sūduvos regiono parodos aptarimas ir apdovanojimai vyks po karantino, apie tai bus pranešta mokytojams.

Sveikiname konkurso nominantus ir juos rengusius  mokytojus!

Kalvarijos kultūros centro informacija