Nuotolinis mokymas pakoregavo mokyklos gyvenimą. Mokslo metų baigimo šventė nebuvo organizuota. Vis dėlto paskutinę mokslo metų dienų mokiniai su klasių auklėtojomis atsisveikino savo klasėse. Labai gerai ir gerai besimokantys, dalyvavę įvairiuose konkursuose   mokiniai buvo apdovanoti mokyklos padėkos raštais, klasių auklėtojų dovanėlėmis.

Kaip ir kasmet buvo renkami geriausi mokyklos mokiniai. Geriausio metų mokinio nominaciją laimėjo

1-4 kl. grupėje Gustė Grinevičiūtė 3 kl.

5-8 kl. grupėje Kamilė Volungevičiūtė 7 kl.

9-10 kl. grupėje Smiltė Simanavičiūtė 10 kl.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui, atliekanti direktoriaus pareigas N. Babeckienė įteikė geriausiems metų mokiniams specialiuosius prizus, padėkas mokinių tėveliams.

Nominaciją „Didžiausią ugdymosi pažangą per mokslo metus padaręs mokinys“ laimėjo dešimtokė Kotryna Kupstaitytė.

Šauniausia 2019-2020 m.m. klase išrinkta 6-oji klasė, klasės auklėtoja Nijolė Bendaravičiūtė!

Sveikiname nugalėtojus!

Gražių ir parasmingų atostogų!

Mokyklos informacija