Spalio 6 d. vyko 5 – 8 klasių moksleivių bėgimas „Auksinis ruduo“. Puikus oras lėmė labai gerus rezultatus ir karštą sirgalių palaikymą. Moksleiviai rungtyniavo dviejose amžiaus grupėse – 5-6 kl. ir 7-8 kl. Aukso medaliais apdovanoti – Greta Juodaugaitė, Viktorija Tamošiūnaitė, Airidas Simanavičius ir Nojus Minevičius. Sidabro medaliais pasipuošė – Violeta Mičiulytė, Ugnė Palšytė, Grantas Varnelis, Matas Plikauskas. Bronzos medalius iškovojo – Gabrielė Mickutė, Melita Bujanauskaitė, Vakarius Tamošaitis ir Grantas Kilinskas. Labai džiugu, kad turime tokius šaunius moksleivius, visko norinčius ir gebančius, kurie neabejingi savo sveikatai, fiziniam pasirengimui.

Nuoširdžiai dėkoju socialinei pedagogei Daivai, moksleivėms – Unei, Kamilei ir Ligitai už pagalbą vykdant bėgimo šventę. Ačiū visiems!!!

Renginio organizatorė ir rėmėja fizinio ugdymo mokytoja Janina Kasputienė