Spalio 9 dieną, po pamokų, moksleiviams organizuota pažintinė - pramoginė išvyka „Paklaidinimas naktį miške.“ Į kelionę susiruošė iš viso 41 mūsų mokyklos mokinys. Kelionės metu moksleiviai pabuvojo Trakuose, aplankė garsiąją kunigaikščių pilį, pasivaikščiojo miestelio gatvėmis. Vėliau, jau gerokai sutemus, mokiniai vyko į Trakų rajone esantį Jovariškių kaimą. Ten jų laukė ekskursijos vadovas. Išklausę saugaus elgesio instruktažą, kaip nepaklysti ir orientuotis naktį miške, vadovo bei klasių auklėtojų lydimi, mokiniai patraukė į žygį. Žygio metu iššūkių netrūko: vaikai, dirbdami komandose ir varžydamiesi tarpusavyje, stengėsi kuo geriau atlikti jiems skirtas užduotis. Žygyje moksleiviai išbandė savo fizines jėgas, išmoko orientuotis miške, dirbti komandoje bei sužinojo įvairių turistinių gudrybių. Kelionė vaikus šiek tiek išvargino, bet paliko daug nepakartojamų įspūdžių.

Mokytoja Ilona Bendaravičiūtė