Lapkričio mėn. vyko Lietuvos pradinių klasių mokinių kompiuterinių piešinių konkursas „Išmintingi pasirinkimai“. Jo tikslas - skatinti ir plėtoti informacinių technologijų pažinimą ir naudojimą edukaciniame procese. Ugdyti mokinių vertybines nuostatas, kūrybinę iniciatyvą, estetinį suvokimą, leisti atsiskleisti mokinių individualybei; lavinti mokinių kompiuterinio raštingumo įgūdžius; tobulinti mokinių kompiuterinių piešimo programų naudojimo įgūdžius.

Konkursas paskatino mokinius apmąstyti, kokie skirtingi būna žmonių sprendimai ir pasirinkimai. Vaikai atkreipė dėmesį, kokius sprendimus iš daugybės galimybių jie ir jų klasės draugai priima per dieną, pradedant nelabai svarbiais, pavyzdžiui, ką valgyti per pietus, ir baigiant daug svarbesniais, pavyzdžiui, kokius užsiėmimus pasirinkti popamokinei veiklai. Visi ketvirtaklasiai įsitraukė į aktyvią kūrybinę veiklą ir kompiuteriniu piešiniu perteikė kokį atsakingą sprendimą jie priėmė ir išmintingai pasirinko.

Konkursui buvo atrinkti ir pateikti Gustės Grinevičiūtės ir Gabrieliaus Adamavičiaus išmintingi pasirinkimai.

Gabrieliaus darbas „Žvejyba su tėčiu“ 3–4 klasių mokinių amžiaus grupėje užėmė I – vietą. Jis apdovanotas Padėkos raštu.

Konkurso interneto svetainės http://e-piesiniai.eu lankytojai balsavo ir gražiausiu piešiniu išrinko Gustės darbą „Meno terapija“. Ji apdovanota svetainės lankytojų simpatijos nominacija.

Pradinių klasių mokytoja metodininkė Daiva Kazlauskienė