Vasario 12 d. mūsų mokyklos trečiokai prisijungė prie didžiausios bendradarbiavimo pamokos, skirtos Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti. Kartu su kitų Lietuvos mokyklų klasėmis dalyvavome dviejose pamokose: Žinutė Lietuvai ir Portretas Lietuvai. Pirmąją pamoką pradėjome susitikimu su savo bendraamžiais iš kitos mokyklos. Kiekvienos mokyklos klasės lyderiai pristatė savo miestelio įžymias vietas, įdomius faktus apie Lietuvos valstybės atkūrimo dieną, o vėliau visi sprendėme kryžiažodžius, rebusus, gaminome Laisvės paukštį, piešėme piešinius Lietuvai, išbandėme naujus IKT įrankius, dalyvavome aktyviose pertraukose.

Mums, mokytojoms, buvo smagu kartu su kolegomis ruoštis pamokoms ir jas vesti, o mokiniams - jose dalyvauti, išbandyti naujas veiklas, susirasti naujų draugų.

Pradinių klasių mokytoja D.Simanavičienė