Šiemet mokiniai Lietuvai svarbią datą paminėjo mokydamiesi nuotoliniu būdu. Ketvirtokai, dainuodami Ingos Šeduikienės dainą „Nupiešiu Lietuvą“, gamino lietuviškus trispalvius darbelius. Vaikai sakė: „Mes labai mylime savo gimtinę ir kiek beieškotumėm gražių spalvų, vis tik gražiausios spalvos trys: geltona, žalia ir raudona“. Lietuviškos šventės proga ketvirtaklasiai pagamino Gedimino pilį, Laisvės paukščius ir laivelį, Gimtinės obuolius, Mylinčią širdelę, Tėviškės pievų gėles bei visą Lietuvą glostančias rankas.

Antrokai taip pat piešė piešinius, kūrė rankdarbius ir juos skyrė Lietuvos Nepriklausomybės šventei paminėti.

Vaikai džiaugiasi gyvendami laisvoje šalyje, tokią ją myli, tokia ja didžiuojasi.

Mokytoja Daiva Kazlauskienė