User Rating: 0 / 5

     Civilinės saugos ekstremaliųjų situacijų valdymo grupė 2016-09-30 organizavo mokomąsias evakavimosi pratybas iš mokyklos patalpų. Pratybų tikslas – praktiškai atlikti mokinių ir personalo evakuaciją, tobulinti evakuacijos organizavimą bei veiksmų koordinavimą, mokyti mokyklos bendruomenę, kaip elgtis mokykloje kilus gaisrui ar kitoms ekstremalioms situacijoms. Apie vyksiančią evakuaciją mokiniai iš anksto nebuvo informuoti, žinojo tik klasių auklėtojai ir dalykų mokytojai.

     Pratybose dalyvavo 129 mokiniai, 15 mokykloje dirbančių mokytojų ir 8 aptarnaujančio personalo darbuotojai. Ketvirtos pamokos metu garsinis informavimo signalas paskelbė evakuacijos pradžią. Visi skubiai ir saugiai paliko mokyklos patalpas per pagrindinį ir avarinį išėjimus ir susirinko nurodytoje vietoje – mokyklos stadione. Evakuacija truko 2 min.6 sekundes.

     Pratybas stebėję Marijampolės APGV Civilinės saugos skyriaus vyr. specialistai V. Norkus ir A. Paršaitis evakavimosi pratybas įvertino gerai. Šios pratybos parodė, jog mokyklos bendruomenė yra organizuota, kilus pavojui geba tiksliai vykdyti nurodymus, veikia vieningai ir darniai.

 

Mokyklos informacija

0
0
0
s2smodern