Pagaliau sulaukėme šiltos, spalvingos, pasiilgtos vasaros. Ta proga, mokykloje surengta bėgimo šventė „Sveika, vasarėle“. Mokiniai rungtyniavo dviejose amžiaus grupėse – I-II ir III-IV klasių. Mergaitės ir I-II klasių berniukai turėjo įveikti 500 m, o vyresni berniukai 750 m bėgimo distanciją. Puikus oras, nuostabi aplinka, geros emocijos, draugų palaikymas lėmė labai atkaklų rungtyniavimą. Džiugu, kad visi labai sėkmingai įveikė distanciją. Stebino pačių mažiausiųjų atkaklumas, ištvermingumas. Na, o patys greičiausi, kaip visada, buvo apdovanojami medaliais.

Čempionų vardus iškovojo Rugilė Adamavičiūtė, Gustė Grinevičiūtė, Rokas Varnagiris ir Karolis Būras. Sidabro medaliais pasipuošė Indrė Adamavičiūtė, Airina Bujanauskaitė, Adas Žilinskis, Šarūnas Lietuvninkas. Bronza atiteko Justei Lenkauskaitei, Ugnei Palionytei, Ignui Bobinui ir Tomui Kapčinskui. Geriausią 500 m bėgimo rezultatą iš visų grupių mokinių pasiekė Rugilė Adamavičiūtė II kl. (1.42,0), o 750 m. - Karolis Būras IV kl. (2.58,0).

Nuoširdi padėka visoms pradinių klasių mokytojoms, socialinei pedagogei, varžybų teisėjams – Eurikai Mičiulytei ir Gyčiui Grinevičiui- už pagalbą organizuojant ir vykdant renginį. Bendromis jėgomis galime daug nuveikti. Ačiū visiems!!!

Fizinio ugdymo mokytoja Janina Kasputienė