Birželio 15 d. vyko 1- 4 klasių mokinių mokslo metų baigimo šventė. Tai labai džiugi, kartu ir iškilminga diena. Smagu mokiniams bent trumpam pamiršti mokyklinius suolus, vadovėlius, giliai įkvėpti vasara kvepiančio oro ir leisti sau ilsėtis. Mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui, atliekanti direktoriaus pareigas Nijolė Babeckienė pasidžiaugė mokyklos mokinių pasiekimais 2020-2021 mokslo metais, patiems geriausiesiems įteikė padėkas už puikų mokymąsi, aktyvią nepamokinę veiklą. Ypatingas dėmesys skirtas ketvirtokams. Jiems įteikti pradinio išsilavinimo pažymėjimai, o jų mokytojai D. Kazlauskienei padėka už nuoširdų darbą su auklėjamąja klase, puikius mokinių pasiekimus respublikiniuose konkursuose, olimpiadose. Ketvirtokų tėveliai dėkojo mokytojai už kantrybę bei suteiktas žinias.

O kokia šventė be muzikos, dainų, šokių, eilėraščių posmų! Buvo smagu patiems pasidžiaugti ir kitiems parodyti. Mokslo metai baigėsi. O vasarai nutilęs skambutis rudenį vėl džiaugsmingai pakvies visus į mokyklą.

Mokyklos informacija