Rugsėjo 1 - oji į mokyklą sukvietė visus mokyklos bendruomenės narius. Vaikus, jų tėvelius, mokytojus sveikino ir sėkmės linkėjo mokyklos direktorė Ramunė Staniševskė, Kalvarijos savivaldybės mero pavaduotojas Kęstutis Bagdanavičius, buvusi mokyklos direktorė Dalė Skrupskienė bei moksleivių tėvelių atstovė Vilma Grinevičienė. Gausiam būriui mokinių buvo įteiktos padėkos ir atminimo dovanėlės už praėjusių mokslo metų pasiekimus ir dalyvavimą respublikiniuose bei tarptautiniuose konkursuose. Šventės metu apdovanota geriausia 2020-2021 m. m. mokyklos mokinė Kamilė Volungevičiūtė. Į pirmąją klasę žengiančius mokinius pradžiugino Kalvarijos savivaldybės administracijos dovanos – Pirmoko krepšelis, kurį sudaro būtiniausi pradinuko mokymosi reikmenys. Pirmokus į pirmąją pamoką palydėjo dešimtokai. Šventė tęsėsi klasėse, kuriose auklėtojos surengė mokiniams įsimintinas naujųjų mokslo metų pamokas.

Mokytoja Ilona Bendaravičiūtė