Šeštadienį, vykusiame Kalvarijos krašto šventės bėgime, Jungėnų mokyklos bendruomenę atstovavo gausi 36 dalyvių delegacija. Labai džiugu, kad metai iš metų, mūsų gretos vis pasipildo naujais dalyviais. Aktyviai norą dalyvauti parodė patys mažiausieji.
Gamta nepašykštėjo puikaus oro, o dalyviai gerų emocijų, ištvermės, ryžto, atsakomybės, noro savo laisvalaikį paversti švente.
Parsivežėme gausų apdovanojimų derlių - 14 taurių, o visi dalyviai po atminimo medalį.
Pirmąsias vietas amžiaus grupėse iškovojo: Andra Bobinaitė, Karolis Būras, Nojus Minevičius. Antrąsias vietas: Rugilė Adamavičiūtė, Rokas Varnagiris, Airidas Simanavičius, Justė Juškaitė. Trečiosios vietos prizai atiteko: Indrei Adamavičiūtei, Tomui Kapčinskui, Violetai Mičiulytei ir aktyviai mokyklos bendruomenės narei Irmai Simanavičienei. Jauniausiųjų dalyvių prizas atiteko Rugilei ir Indrei Adamavičiūtėms.
Nuoširdi padėka moksleiviams, jų tėveliams, visai mokyklos bendruomenei. Visų pastangomis turėjo puikią šventę. Kartu mes daug galime! Ačiū!