VŠĮ „Saugi pradžia“ kartu su SDG įmone vykdo socialinį projektą „Apsaugok mūsų ateitį“. Šio projekto tikslas – aprūpinti Lietuvos kaimo mokyklų pirmokus šviesą atspindinčiomis liemenėmis.
Rugsėjo 14 d. mūsų mokykloje lankėsi bendruomenės pareigūnė Daiva Sinkevičienė ir SDG Marijampolės skyriaus direktorė Birutė Brusokienė. Bendruomenės pareigūnė demonstravo pirmokėliams mokomuosius filmukus apie saugų elgesį gatvėje, priminė važiavimo autobusu taisykles. Pakartoję saugaus eismo taisykles, mokiniai pasitikrino žinias atlikdami užduotėles.
Moksleiviai žadėjo saugoti save ir kitus, o SDG Marijampolės skyriaus direktorė, padovanojusi pirmokėliams po šviesą atspindinčią liemenę, linkėjo būti saugiems ir matomiems kelyje.

Socialinė pedagogė Daiva Martimjanovienė