Trečiadienį mokykloje vyko pradinukų bėgimo šventė „Pasivyk, jei gali“, skirta Europos judumo savaitei. Oras nelepino, bet bėgimo trasoje buvo pakankamai karšta. Dėl apdovanojimų mokiniai kovojo I-II ir III-IV klasių mergaičių ir berniukų grupėse.

Atkaklioje kovoje aukso medalius iškovojo: Erika Kolytė, Mantas Astrauskas, Airina Bujanauskaitė ir Naidas Stasionis. Sidabro apdovanojimai atiteko: Austėjai Virbickaitei, Mindaugui Varnagiriui, Indrei Adamavičiūtei ir Tomui Kapčinskui. Bronzos medaliais apdovanoti: Urtė Bubnelytė, Ignas Bobinas, Agnė Volungevičiūtė ir Rokas Varnagiris.
Už puikų bendradarbiavimą, pagalbą, padėka visiems bėgimo dalyviams, mokinių tarybai. pradinių klasių mokytojoms. Ačiū !!!

Fizinio ugdymo mokytoja