User Rating: 0 / 5

   Jungėnų pagrindinės mokyklos ANTROKAI PRIĖMĖ ugdymo pasakomis iniciatyvą „Pasakų iššūkis 2021“. Iniciatyva „Pasakų iššūkis 2021“ klasėje vyks rugsėjo 21 d. – lapkričio 9 d. 

Iniciatyvos, prasidėjusios 2019 m., „Pasakų iššūkis“ koncepcija ir tikslas –skatinti žodinio kultūros paveldo – liaudies pasakos, kaip ugdymo ir ugdymosi kultūra priemonės, žinomumą, priminti jos svarbą šiuolaikinėje visuomenėje, didinant pagarbą protėvių paveldui ir kultūrų įvairovei. 

Knygos nekalbėdamos geba nuraminti, paguosti, įkvėpti kurti, suteikti vilties...Matydamas, kad skaito tėvai, seneliai – vaikas vertins skaitomą tekstą. Tik skaitydamas knygą ar klausydamasis pasakojimo, jis atsirenka tai, kas jam tuo metu svarbiausia, perpindamas garsus su kuriamais vaizdiniais ima matyti tai, kas rašoma. Todėl nesibaimindami, tą pačią pasaką, knygą ar istoriją skaitykite tiek kartų, kiek prireiks.

Antrokai įsirengė simbolinį „Knygų namelį“. „Namelio“ knygelės keliauja iš rankų į rankas. Vaikai skaitys ir „augs“ su iniciatyvos pasakų rinktine „Laimė“.

Klasės mokytoja Ramutė M.

0
0
0
s2smodern