Nuo 2001 m. rugsėjo 26 d. Europos komisijos iniciatyva minima Europos kalbų diena. Jos tikslas - saugoti Europos kalbas, skatinti jų mokymąsi, pagarbą ir susidomėjimą kitomis kalbomis bei kultūromis. Kalbos atveria duris, leidžia kitaip pažvelgti į pasaulį, vienija žmones, padeda susirasti draugų ir darbą.

Šiemet mūsų mokykloje nuo pat ryto vyko įvairios veiklos Europos kalbų dienai paminėti. Per pirmąją pamoką 5-10 klasių mokiniai dalyvavo tarptautiniame marškinėlių logotipo kūrimo konkurse. Vėliau savo žinias apie Europos kalbų įvairovę pasitikrino interaktyvioje platformoje Kahoot. Trečios pamokos metu, mokiniai rinko posakius, sentensijas apie kalbą ir vertė jas į kitų tautų kalbas. Pertraukų metu vaišinosi angliška arbata, skanavo spagečių patiekalą, užkandžiavo virtomis bulvėmis su kastiniu. Šios dienos akcentas – viktorina „Lietuva – Latvija –Estija“. Įdomios viktorinos užduotys neleido nuobodžiauti nei dalyviams, nei žiūrovams. Renginio pabaigoje saldžiaisiais prizais buvo apdovanoti visų veiklų laimėtojai ir dalyviai.