Nubuskite su šypsena ir vykitės gyvenimą...

Gyvenkite jį, džiaukitės juo, ragaukite, uostykite, jauskite“

Joe Knapp

Kalvarijos sav. Jungėnų pagrindinės mokyklos mokytojos – Ramute, Laima, Renata ir Gintare organizavo antros klasės mokiniams integruotų pamokų projektą - „Geltona diena“. Jis išsiplėtojo į kelių dienų netradicines pamokas. Projekto kelionė prasidėjo nuo bendrų susitarimų ir rudens gėrybių kaupimo. Geltonų atspalvių moliūgai, cukinijos, patisonai, morkos, obuoliai puikavosi mokyklos kieme. Iš jų buvo sukurta kompozicija „Laba diena“. Projekto metu mokiniai dėvėjo geltonos spalvos drabužius. Fizinio ugdymo pamokų metu organizavo ,,Moliūgų ir kitų daržovių lenktynes“. Vaikai šaukštu rideno ir nešė moliūgus, lenktyniavo greičio estafetėse, žaidė judrųjį žaidimą ,,Moliūgo kelionė debesėliu“. Matematikos pamokoje dėliojo moliūgus didėjimo, mažėjimo tvarka, svėrė, matavo, skaičiavo. Lietuvių kalbos pamokoje skaitė vyresnių mokinių kūrybinius darbus ir patys bandė kurti eilėraštukus, mįsles apie daržoves. O kur dar moliūgų natiurmortai ir pačių virta kvapnioji moliūgų sriuba! Anglų kalbos pamokose antros klasės mokiniai išmoko kelis daržovių pavadinimus. Šokio pamokoje mokiniai vikriai žaidė nuotaikingą žaidimą „Karštas moliūgas“. Tikybos pamokoje vaikai nagrinėjo temą „Daržovės Dievo kūriniai“. Mokiniai dėliojo daiktus, kuriuos sukūrė Dievas, o kuriuos - žmogus.

Antros klasės mokiniai plėtojo gamtamokslines, socialines kompetencijas, puoselėjo dvasines ir kūrybines galias. Mokėsi būti nuoširdūs, geranoriški, pakantūs, džiaugtis kitų sėkme.

2 klasės mokytojos Ramutė, Gintarė, Renata ir Laima