Spalio 18 – 22 d. Jungėnų pagrindinė mokykla prisijungė prie Gėtės instituto organizuojamos vokiečių kalbos sklaidos ir nuotaikingai bei kūrybiškai paminėjo Vokiečių kalbos dienas „Ő kaip vokiškai?“

Mūsų mokyklos 6 – 10 kasių moksleiviai noriai dalyvavo vokiečių kalbos savaitės renginiuose. Mokiniai kalbėjo ir rašė vokiškai, rinko dažniausiai vartojamus žodžius, sprendė kryžiažodžius, dalyvavo viktorinoje „Deutsch macht Spass“ ir virtualioje mokymosi platformoje „Kahoot“ atsakinėjo į klausimus ne tik apie Vokietiją, jos geografinę padėtį, architektūrinius paminklus, tradicinius patiekalus, įžymybes, bet ir kitas užsienio šalis, kuriose kalbama vokiškai. Visi dalyviai apdovanoti saldžiaisiais prizais, o patys geriausieji vokiečių kalbos žinovai (Deutsch-Championen) – medaliais ir pieštukais.

Džiaugiamės gražia kasmetine Gėtės instituto iniciatyva, skatinančia Lietuvos moksleivius prabilti vokiškai. Lauksime kitų metų ir ruošimės aktyviai dalyvauti veiklose, kurios skatina mokytis užsienio kalbų.

Vokiečių kalbos vyr. mokytoja Gerda Palšienė