Ir vėl padažnėjęs širdies plakimas, plačiai atmerktos akys, įtempta klausa, nuolat ieškoma draugo ranka, siekis neatsilikti nuo kitų... Jau beveik tradiciniu tapęs naktinis žygis „Paklaidinimas miške“, kuris buvo be galo laukiamas mokinių, įvyko! Spalio mėn. 21 d. vakare grupė 5-9 klasių mokinių ir juos lydinčios 6 klasės auklėtoja Daiva M., 8 klasės auklėtoja Nijolė B. ir 9 klasės auklėtoja Ramunė S. pajudėjo link Trakų į Jovariškių k., kur sutemus edukacinio žygio vadovas, vaikų jau pažįstamas dėdė Antanas grupę lydėjo naktinio miško takais. Kelyje pasitaikė visko! Ir telkšojusių purvo telkinių, ir nuvirtusių medžių, kelmų, kalnelių, pakalnių, griovių... O kur dar dėdės Antano šiurpą keliantys pasakojimai apie pasiklydusius miške, apie laukinius žvėris, kuriuos gali sutikti kelyje! Ir tas skaisčiai šviečiantis mėnulis, nuo vėjo linguojančios medžių viršūnės, po kojomis čežantys lapai, keisti naktiniai garsai! Tačiau mūsų šauniai komandai pavyko nugalėti savo baimes ir įveikti visus sunkumus. Vaikams puikiai sekėsi be šviesos šaltinio pagalbos surasti tamsioje miško tankmėje pasislėpusius draugus, iš šapų, lapų bei pušų sakų uždegti ugnį, surasti nuvirtusį ąžuolą, paliesti seniausios miško pušies kamieną. Namo visi sugrįžo nors ir pavargę, tačiau kupini geros nuotaikos, pilni įspūdžių, dar labiau sustiprinę bendruomeniškumo bei pasitikėjimo savimi ir kitais jausmą.

8 klasės auklėtoja Nijolė Bendaravičiūtė