Lapkričio mėnesį 1, 2 ir 5, 6 klasių mokiniai dalyvavo LR švietimo, mokslo ir sporto ministerijos inicijuotame geros savijautos projekte. Projekto tikslas - sumažinti nuotolinio mokymosi pasekmes vaikų fizinei ir psichinei sveikatai bei gerinti mokinių emocinę būklę. Mūsų mokykloje buvo vykdoma programa „Atsipalaidavęs ir stiprus“, kurią vedė instruktorė Ingrida Kučinskienė. Šią programą sudaro du moduliai: 1. Sveikas kūnas – fiziniai lankstumo pratimai, įtraukiančios diskusijos apie sveiką gyvenimo būdą; 2. Aiškus protas – kvėpavimo ir atsipalaidavimo pratimai, kurie suteikia energijos, mažina psichinę įtampą, gerina savijautą, gebėjimą susitelkti ir susigrąžinti emocinę pusiausvyrą erzinančiose situacijose. Užsiėmimų metu vaikai stiprėjo tiek fiziškai, tiek emociškai, nes mokėsi susidoroti su stresu, taip pat ugdėsi žmogiškąsias vertybes: draugiškumą, bendrumą, pasitikėjimą, entuziazmą, bendradarbiavimo bei darbo komandoje įgūdžius. Moksleiviams informacija buvo pateikiama žaismingai ir dinamiškai, atsižvelgiant į jų amžių.

Socialinė pedagogė Daiva Martimjanovienė