Vasario 4 diena mūsų mokykloje buvo kiek kitokia. Šią dieną vyko neįprasta pamoka - ,,Mokonomika" – žinių šventė, skirta ir pasiekiama visų klasių mokiniams, jų mokytojams ir tėvams. Ji prasidėjo 9 val. ir tęsėsi iki vidurdienio. Jauniausieji atradėjai išvydo teatralizuotas finansinio raštingumo pamokas, kurios padėjo planuoti biudžetą ir gimtadienio šventę, susipažino su gestų kalba. Čempionė Jurgita Januškaitė-Žilinskienė paruošė karatė treniruotę, Milda Paukštė senus daiktus prikėlė „naujam gyvenimui“, vaikai sužinojo, kaip iš senų džinsų sukurti prijuostę. Skautai Vydūnas ir Seržas pasakojo įkvepiančias istorijas, atskleidė skauto kuprinės paslaptis. Eurokomisaras Virginijus Sinkevičius supažindino vaikus su tvarumo esme ir svarba. Per ilgąją pertrauką galėjome atsikvėpti. Organizatoriai paruošė smagių pažinčių, pokalbių bei mankštų ne tik kūnui, bet ir protui. Kas nenorėjo nuobodžiauti, galėjo dalyvauti žaidime ,,Prototo". Labai džiaugiamės galėdami būti Lietuvos didžiausios nuotolinės pamokos dalyviais.

Pradinių klasių mokytoja D.Simanavičienė