Artėja vasario 16-oji. Ketvirtokai šią dieną paminėjo kitaip - prisidėjo prie didžiausios bendradarbiavimo pamokos. Šią iniciatyvą rengia projektas „Bendradarbiaujančios klasės“ ir VšĮ „Mokyklų tobulinimo centras“. Mokiniai turėjo progą susipažinti ir kartu mokytis su Rokiškio mokyklos/darželio „Ąžuoliukas“ ir Ukmergės r. Taujėnų gimnazijos mokiniais. Pirmiausia visi pristatė savo mokyklas ir gimtuosius miestelius. Tada gilino žinias apie Lietuvos valstybės atkūrimo dieną, skaitė savo kūrybos eilėraščius, dalyvavo Kahoot viktorinoje „Vasario 16- oji“, kur pasitikrino savo žinias, tarmiškai skaitė pasakas, padavimus, kūrė atviruką Lietuvos gimtadieniui. Dalyvaudami šiame projekte supratome, kokia svarbi yra bendrystė, noras dalintis žiniomis bei idėjomis. Tai atnešė neįkainojamą patirtį kurti, išreikšti save, bendrauti. Ačiū visiems dalyvavusiems mokiniams bei jų mokytojoms.

Pradinių klasių mokytoja D.Simanavičienė