Nuo seno kovo 10 dieną buvo švenčiamas paukščių parskridimas. Keturiasdešimties paukščių diena vadinama todėl, jog apytikriai tiek paukščių rūšių iš Lietuvos išskrenda žiemoti į svetimas šalis, o pavasarį sparnuočiai grįžta į gimtinę.
Jungėnų pagrindinės mokyklos mokiniai nusprendė paminėti šią dieną. Visą mėnesį mokykloje vyko mokinių piešinių paroda skirta keturiasdešimties paukščių dienai paminėti. Buvo išrinkti gražiausi darbai. Patys mokiniai domėjosi paukščiais, rinko informaciją apie juos, kūrybingai vaizdavo paukščių sugrįžimo šventę. Pirmokėliai pasiryžo padaryti gerą darbą ir mokyklos teritorijoje augančiame medyje pakabino inkilėlį sugrįžtantiems paukšteliams. Iniciatyvios mergaitės sukūrė vaizdo įrašą.

Video čia

Kviečiame pasižiūrėti akimirkas!