Mokykloje buvo vykdomas projektas, skirtas paminėti Klaipėdos krašto rašytojos Ievos Simonaitytės 125 – ąsias gimimo metines. Mokiniai aktyviai dalyvavo projektinėje veikloje: domėjosi rašytojos asmenybe, gyvenimo būdu, kūryba, kūriniais. Vaikai peržiūrėjo Onos Pajedaitės albumą „Ji buvo Simonaitytė“, žiūrėjo dokumentinius filmus, kuriuose apie I. Simonaitytę pasakojo jos draugai, rašytojai, literatūros kritikai. Projekto metu moksleiviai noriai dirbo drauge, stengėsi kuo geriau atlikti kūrybinius darbus, išmokti raiškiai skaityti pasirinktų kūrinių ištraukas. Mokinių kūrybiniai darbai buvo pristatyti Jungėnų miestelio viešojoje bibliotekoje. Moksleiviai noriai dalyvavo Ievos Simonaitytės kūrinių skaitymuose. 9 kl. mokiniai skaitė ištraukas iš romano „Aukštujų Šimonių likimas“, o penktokai - nuotaikingą knygutę mažiesiems skaitytojams „Meilutis ir Gužiukas“. Šis projektas buvo naudingas mokiniams, nes leido geriau susipažinti su Mažosios Lietuvos istorija, Klaipėdos krašto rašytoja Ieva Simonaityte bei jos kūriniais.

Mokytoja Ilona Bendaravičiūtė