Rugpjūčio 22-26 d. Kalvarijos sav. Jungėnų pagrindinėje mokykloje vyko dieninė vaikų vasaros stovykla „Atostogaukime kartu“. Stovykloje vaikai turėjo galimybę turiningai, prasmingai ir įdomiai praleisti laiką. Projekto veiklose buvo derinamas vaikų poilsis, fizinis aktyvumas bei kūrybinis mąstymas. Stovyklos metu buvo lavinami meniniai gebėjimai, bendravimo įgūdžiai, organizuojamas smagus laikas gryname ore, aktyvios pramogos bei edukacinės veiklos. Šio projekto metu mokiniai keliavo pėsčiomis Šilelio pažintiniu taku, aplankė Vištyčio vėjo malūną, grožėjosi vaizdinga Vištyčio ežero pakrante, plėtojo kūrybinius ir meninės raiškos gebėjimus studijoje „KURK“, pasisėmė adrenalino ir geros nuotaikos dažasvydžio kovose, išbandė šaudymą iš lanko, vyko pramogauti į sveikatos versmėmis trykštantį Birštoną. Važinėdami dviračiais ir klausydamiesi gidės pasakojimo, susipažino su šio miesto istorija, išbandė organizmo grūdinimo procedūras pagal S. Kneipą, pabuvojo mineralinio vandens garinimo bokšte „Druskupis“, lankėsi istoriniuose objektuose ir įkopė į Vytauto kalną.
Teigiamos emocijos ir džiaugsmo kupini veidai leido suprasti, kad suplanuotos stovyklos veiklos buvo įdomios ir prasmingos.

Mokytojos Gerda ir Gintarė