Rugsėjo 23 dieną - dieną, kuri priminė tikrąją bobų vasarą, mūsų mokyklos pradinukai dalyvavo edukacinėje kelionėje "Gižai – liepų kaimas“. Edukaciją organizavo Vilkaviškio rajono Gižų kaimo bendruomenės atstovai. Išvykos metu vaikai susipažino su Gižų kaimo istorija, pasivaikščiojo nuostabiomis liepų alėjomis, savo rankomis lietė šimtmečius skaičiuojančią liepą, klausėsi Prapuolenių dvaro svirno šikšnosparnio sekamų istorijų ir legendų, žaidė lietuvių liaudies žaidimus.O prisilakstę gryname ore, išbandę sportinius treniruoklius, aplankę mokyklos teritorijoje gyvenančius gyvūnėlius, bendruomenės namuose patys gamino liepos formos meduolius, minė mįsles, gėrė kvapnią liepžiedžių arbatą, užsikąsdami skaniausiu pyragu, naminiu sūriu, medumi..
Nuoširdžiai dėkojame Gižų kaimo bendruomenei už įdomiausias pasaulio pažinimo, etnokultūros, fizinio ugdymo, dailės ir technologijų pamokas. Ačiū už tokį šiltą, dvasingą priėmimą, už medumi kvepiančius meduolius, kuriuos suspaudę rankose parvežėme namiškiams lauktuvių.

3 klasės mokytoja Ramutė M.