Antros klasės mokiniai mokslo metų pirmosiomis savaitėmis vykdė projektą „Mano vasara“. Antraklasiai per vasarą ne tik paaugo, bet ir susirado naujų draugų, mokėsi su jais bendrauti, sutarti. Juk visiems labai svarbu būti išgirstiems ir suprastiems. O žinodami, kad gali vieni kitiems padėti, jaučiasi ramūs ir saugūs.
Projekto tikslas - aptarti vasaros veiklas, išsiaiškinti, kaip parengti ir pristatyti projektą. Pirmiausiai, dirbdami grupėmis mokiniai analizavo projekto rengimo minčių žemėlapį. Rengdami pristatymą vaikai piešė, skaičiavo, fotografavo, rinko informaciją, aprašė. Mokiniai rengė įspūdžių plakatus, parodė aplankytų vietų nuotraukų, o Emilis nubraižė kelionės maršrutą. Jie pasakojo įspūdžius ką matė, kas labiausiai sužavėjo, kur keliavo, ką pamatė bei aplankė, kokias knygeles skaitė. Savo pristatymuose antraklasiai pažymėjo, kokius vasaros požymius pastebėjo, koks buvo oras, kokių kritulių iškrito, kokie augalai žydėjo, kokios spalvos buvo medžių lapai, kokių drabužių dažniausiai reikėjo, ką veikė gyvūnai, ką dirbo žmonės.
Projekto metu mokiniai patobulino komunikavimo, pažinimo, kūrybiškumo, kultūrinę, socialinę bei emocinę kompetencijas. Vaikai dėkoja tėveliams už pagalbą rengiant projektą ir už tai, kad vasaros metu išpildė jų svajones, keliavo, kartu leido laisvalaikį, skaitė knygas.

Pradinių klasių mokytoja metodininkė D. Kazlauskienė