Pasaulis kasmet spalio mėnesio 4-ąją pažymi Pasaulinę gyvūnų dieną. Lietuvoje ši diena pradėta minėti nuo 2000 metų. Švęsdami šv. Pranciškaus dieną, pirmokai į mokyklą atkeliavo kartu su savo augintiniais. Pamokos vyko neįprastai, nes klasėje karaliavo Gučis ir Dina, kibirėlyje ramiai plaukiojo žuvytės. Visi mielai pasakojo apie savo augintinių kilmę, įpročius, priežiūrą. Vaikai turėjo galimybę pažinti, tyrinėti, lyginti gyvūnus patraukliu ir interaktyviu 3D formatu. Gyvūnų 3D prototipai leido vaikams pažinti jų išvaizdą, skleidžiamus garsus, natūralų dydį. Mokiniai pasitikrino ir pagilino savo žinias dalyvaudami viktorinoje „Ar pažįsti gyvūnus?“. Veiklą baigėme inscenizuota pasaka „Mandagumo mokykla“ pagal J. Avyžiaus „Šuns mokykla“. Tai nuotaikinga istorija apie tai, kaip šuo mokė naminius gyvulius mandagaus elgesio su šeimininku. Dalyvaudami integruotoje veikloje mokiniai ugdėsi kūrybiškumo, bendravimo, pažinimo kompetencijas.

Pradinių klasių mokytoja D.Simanavičienė